Новини
07/03/2013
Долучайтеся і Ви, сіючи добро навколо!

31 березня, в неділю о 17 год., у виставковому залі ШуварЕкспо, вул. Хуторівка, 4б. відбудеться благодійний показі колекції Софі Марії Сєдової в рамкахLvivFashionWeek

Ціль заходу: зібрані спонсорські пожертви та кошти від продажу запрошень на показ будуть спрямовані на закупівлю пального для щоденного перевезення 150 дітей з особливими потребами на програми центру«Джерело». Забезпечується транспортна програма виключно за благодійні пожертви. Це перевезення спеціально обладнаними автобусами для інвалідних візків, яке євкрай необхідним, тому що в силу своїх фізичних можливостей, вихованці центру «Джерело» не можуть користуватись громадським транспортом.

Понад 600 запрошених гостей благодійного показу будуть мати змогу познайомитись з відеороликом про центр «Джерело», насолодитись показом дитячої колекції одягу дизайнера Софі Марії Сєдової «Проти течії».

Упродовж усього LvivFashionWeek у виставковому холі ШуварЕкспо буде представлено шоурум з сувенірними виробами ручної роботи. Авторами усіх робіт є молоді особи з неповносправністю центру «Джерело». 

Організатори заходу хочуть донести заклик «Посій добро!».

Де придбати квитки?

Придбати квиткі та зробити благодійну пожертву можна безпосередньо в НРЦ „Джерело”, на пр. Червоної Калини,86А

Кафе «Смаколик» вул..Михальчука, 5

Арт-бутік «Опера Декор», в Торговій Галереї «Опера Пасаж», пр Свободи, 27

 

Додаткова інформація:

центр «Джерело»

відділ зовнішніх зв’язків, Наталя Сіреджук

тел.:067 774 69 20, 227 36 02

dzherelocentre@gmail.


Новини
Новини