Новини
06/08/2013
З нагоди 20- річчя центру «Джерело» запрошуємо на Благодійний концерт «20 років з любов`ю в серці!»

25 вересня, о 18.00 год, у Львівській Опері відбудеться концерт Національного хору України імені Григорія Верьовки  з нагоди 20-річчя центру «Джерело».  Вже вдруге,  більше 100 артистів хору, приїжджає до Львова зі своєю програмою та виступає на користь дітей з особливими потребами реабілітаційного центру "Джерело" .

20 років - з любов’ю в серці!

Назва благодійного концерту, бо саме в любові до своїх дітей 20 років назад батьки створили Навчально-реабілітаційний центр «Джерело». За роки діяльності центру послугами скористалось 2500 дітей з особливими потребами. А основне те, що завдяки небайдужості кожного з Вас цінності, які несе Джерело, змінюють якість життя дітей та їхніх родин, допомагають зберегти сім’ї та змінити людей навколо. Будемо дуже раді бачити Вас і розділити приємність святкування цього дня!

Усі кошти від поширення квитків та спонсорські пожертви будуть скеровані на забезпечення цілей благодійної кампанії заходу.

Ціль благодійного заходу:

Покращення якості життя, соціалізація та перебування в центрі 200 дітей з особливими потребами від народження до 35 років:

-        Забезпечення реабілітаційних курсів для 150 дітей та молоді з особливими потребами  на програмах щоденного перебування центру.

-        Консультативно-реабілітаційні курси  для 50 дітей від народження з групи ризику з метою попередження важкої неповносправності на ранніх етапах розвитку.

Творім добро з любов’ю в серці! Святкуємо 20-річчя з надією у майбутнє!

Кожна людина доброї волі особисто чи від імені свого бізнесу, може стати партнером та приятелем центру «Джерело».Звертаємось до всіх людей доброї волі з проханням підтримати святкування 20-річчя центру «Джерело» та взяти участь у благодійному концерті на підтримку дітей з особливими потребами центру "Джерело"

Квитки  можна отримати в касах «От-От», Львівської Опери та у відділі зовнішніх зв`язків БУ НРЦ «Джерело» за тел.(032) 227 36 02. Ми готові зустрітися та передати Вам квитки в зручний для Вас час та  зручному для Вас місці (факт приймання благодійних пожертвувань підтверджуємо відповідними документами)

 

Щиро дякуємо!


Новини
Новини