Новини
04/10/2012
Нове реабілітаційне обладнання та терапевтичне харчування у Меджибізькому дитячому будинку-інтернаті.

Фахівцями НРЦ «Джерело» за підтримки міжнародного фонду «Відродження» протягом червня-вересня 2012 року було реалізовано проект «Звільнити дитину з неповносправністю: протидія наслідкам фінансової кризи на систему будинків-інтернатів для важконеповносправних дітей» у рамках якого 7 дитячих будинків-інтернатів 3-4 профілю, підпорядкованих Міністерству праці соціальної політики отримали реабілітаційне обладнання, терапевтичне харчування та розвиткові іграшки.

Впродовж багаторічної співпраці із дитячими будинками-інтернатами фахівці НРЦ «Джерело» сприяли створенню мережі та налагодженню співпраці між державними органами управління, українськими та міжнародними громадськими організаціями, фондами та приватним сектором з метою покращення якості життя дітей з особливими потребами у даних закладах. У співпраці із голландськими колегами було розроблено 4-х денний навчальний курс «Базовий догляд важко неповносправних дітей», який фахівці НРЦ «Джерело» на базі 10-ти інтернатів провели для 300 працівників.

         У планах команди фахівців НРЦ «Джерело» поширення навчального курсу «Базовий догляд важко неповносправних дітей» на інші дитячі будинки-інтернати та розробка наступного навчального тренінгу для персоналу. Діяльність фахівців НРЦ «Джерело» назовні, завдяки участі у різноманітних проектах, сприяє поширенню філософії центру, основою якої є віра у вартість і цінність життя кожної дитини, якою б не була її неповносправність, у її невід’ємне право розвивати та реалізувати свої здібності та таланти.

  Координатор проекту  Олександра Каландяк


Новини
Новини