Місія, візія, ціль

Візія

Ми створюємо можливості для кращого майбутнього кожної дитини та молодої особи з особливими потребами та їх сімей.

Місія

«Джерело» - Навчально-реабілітаційний Центр, який надає якісні сімейно центровані послуги для максимальної кількості дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні. Комплекс послуг включає консультації, денний догляд, реабілітаційні програми, які забезпечуються висококваліфікованою міждисциплінарною командою фахівців у співпраці з батьками. «Джерело» є інтегратором у суспільство, моделлю послуг для дітей та молоді з особливими потребами. «Джерело» формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним Центром на регіональному та національному рівнях. 

Цінності:

  • Унікальність - віра у цінність та неповторністі кожної людини, у її особливий Богом даний дар для спільноти, суспільства і світу.
  • Любов -  визнання найглибшого прагнення людини: любити і бути любленою, мати друзів, бути приналежною до спільноти.
  • Гідність - повага до прав кожного розвивати свій особистий потенціал та отримувати необхідну підтримку та допомогу.
  • Компетентність - сприяння розвитку кваліфікованих фахівців для надання якісних послуг; пошук та використання нових методик та технологій.
  • Відповідальність - ​зобовязання дбати про якість дорученої роботи, безпеку та самопочуття дітей та молоді, яким служимо. ​
  • Просвітництво - розповсюдження у суспільстві інформації, досвіду та впровадження змін для поширення принципів та практик інтегрован​ої​, сімейно-центрованої реабілітації.


Оголошення