Засновники

Мирослав Николаєв

Співзасновник центру «Джерело». За освітою – викладач фізичного виховання (Львівський державний інститут фізичної культури, 1979р.) та магістр державного управління (Академія державного управління при Президенті України 1998 р.). Посади директора БУ «Джерело» та Львівського міського центру реабілітації обіймав з першого дня заснування Центру до березня 2014 року.


Зеня Кушпета

Громадянка Канади, за фахом магістр музики, піаністка, педагог, яка з 1992 року працює волонтером в Україні на користь осіб з особливими потребами. Співзасновник центру «Джерело», а також руху «Віра і світло» в Україні, центру «Емаус» в Українському Католицькому Університеті та української спільноти «Лярш-Ковчег».


Оксана Кунанець-Сварник

Громадянка Канади, фізичний терапевт з багаторічним стажем, яка з 1994 року працює волонтером в Україні. Консультант та розробник перших реабілітаційних програм центру «Джерело». Одна із авторів створення українсько-канадської програми підготовки фахівців фізичної реабілітації у Львівському інституті фізичної культури (1996 – 2000 рр..).


Микола Сварник 

За освітою кандидат біологічних наук, доцент Національного університету «Львівська політехніка». Співзасновник центру «Джерело», активний громадський діяч. Керівник багатьох соціальних проектів, спрямованих на користь осіб із особливими потребами. У минулому – голова Всеукраїнського ГО «Коаліція захисту прав осіб із інтелектуальною недостатністю».


Олег Романчук

Член Ради засновників. Лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр (Львівський державний медичний університет та Київська медична академія післядипломної освіти). Стажувався у Торонто, Канада. З 1999 року викладає психіатрію та пасторальне порадництво у Львівській духовній семінарії та в УКУ. Автор книг та документальних фільмів.


Товариство «Надія»

Засноване у 1991 році. Львівське обласне добровільне товариство захисту дітей-інвалідів з діагнозом дитячий церебральний параліч, під опікою якого перебувають більш ніж 2,5 тисячі дітей із особливими потребами у Львівській області.

 

Оголошення