Гостьові кімнати

Навчально-реабілітаційний центр "Джерело" пропонує для проживання гостьові кімнати, які є абсолютно доступними для людей з особливими потребами.

На новозбудованому ІІІ поверсі  будівлі центру «Джерело» гостьові кімнати уже приймають батьків з дітьми з особливими потребами з усіх кутків України, волонтерів з різних куточків світу чи просто гостей міста з особливими потребами.

Усі приміщення Центру є абсолютно доступними для людей на візках, кімнати зі зручними двоспальними та односпальними ліжками, укомплектовані необхідною постільною білизною, рушниками та предметами побуту. Будівля «Джерела» має великий пандус та два ліфти, у дизайні та архітектурі Центру враховані потреби та можливості кожного майбутнього відвідувача.

Для великих груп осіб ми пропонуємо кімнати хостельного типу з двоярусними ліжками.

Для комфортного перебування в кожній кімнаті є кондиціонер та вільний Wi-Fi.

На поверсі знаходяться два санвузли спільного користування (душ + туалет), які повністю адаптовані для людей з особливими потребами. Також до Ваших послуг повністю укомплектована кухня з холодильниками, електроплитою, мікрохвильовою піччю, електрочайниками, кавоваркою та необхідним посудом.

 Якщо Ви любите подорожувати і шукаєте безбарєрне та архітектурно доступне місце для проживання -  тоді Вам до нас!

В холі є дитячий ігровий куточок, акваріум, телевізор, тому якщо Ви вирішите приїхати до нас із дітьми, то вони точно не сумуватимуть.

Ми прагнемо щоб світ був зручним та доступним для кожного!

Для того, щоб отримати більше інформації чи зарезервувати кімнати, просимо звертатись:

Гостьові кімнати центру «Джерело»

Адреса: м. Львів, проспект Червоної Калини 86а

Тел: 0322273602

        063 746 1624

Оголошення